Chovná stanice britských krátkosrstých koček "Ze Staré školy".

Jsme malá chovatelská stanice. Bydlím s kočkou ve Křtinách (cca 20 Km od Brna) v budově "staré školy". Pro název chovné stanice tedy nebylo potřeba chodit daleko :)

Kočičky krmíme granulemi Carnilove a přemraženým syrovým masem.

Vybírám kočičkám granule s co nejvyšším podílem masa. Dbáme na to, aby kočky byly zdravé a vyrůstaly v prostředí plném lásky. Koťátka budou odcházet socializovaná, samostatná ve věku minimálně 12 týdnů. Budou samostatná s hygienickými návyky, naočkovaná a odčervená.

Chovná stanice byla zaregistrována v listopadu 2016.

Jsem členem člen ZO36 Brno.

Začalo to jako koníček...

Kočky jsem milovala od dětství. Měli jsme doma vždy nějakého Mourka tuláka.
Když jsem zvažovala pořízení šelmy do bytu hledala jsem vhodnou povahu a rasu. Britky mi přirostli velmi k srdci svou krásou, "medvídkovitým" a hustým kožíškem. Pořídila jsem si první kočku - Johanku Gavaryl (čokoládově tečkovanou) s úžasně klidnou a přátelskou povahou.

...a z koníčku je životní láska!