Áčka sedmerčátka

V našem prvním vrhu A se narodilo 27.5.2017 sedum krásných koťátek.
Všechny Vám je postupně představíme jak se nám podaří nafotit.

Víc fotek najdete na našem facebooku a instagramu. Obojí pravidelně zásobujeme hromadou fotek :)

www.facebook.com/zestareskoly/

www.instagram.com/johanka_ze_krtin/

Amélka

Amélka Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kočka

Ami je naše malá velmi kontaktní princezna. Bude z ní pohodářka po mamince.

PRODÁNA  / paní Katka

Adélka

Adélka Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kočka

Adélka se narodila jako nejdrobnější koťátko ze všech. Má neskutečnou chuť k životu. Umí vymyslet neskutečně roztomilé spací polohy. Původně jsme si mysleli, že to bude Adámek, ale  vyklubala se z ní krásná holčička.

PRODÁNA  / paní Katka

Artuš

Artuš Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kocour

Tenhle kocourek umí chytit za srdíčko jako málo kdo. Bude z něj velký krásný a hodně umazlený

PRODÁN  / paní Věra
Artur

Artur Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kocour

Artur a Artuš jsou na chlup stejní. Mají úplně stejnou povahu, váhu, srst. Jsou oba moc milí malí lenoši.

PRODÁN

Ariel

Ariel Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kočka

Malá tygřice s krásnou kresbou. Tato holčička se mazlí velmi ráda, jen když sama chce. Moc ráda si hraje a běhá. Nikdy nezapomene vítat u dveří návštěvy.

PRODÁNA  / paní Jana

Aramis

Aramis Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kocour

Aramis bude mít krásnou lilovou srst. Miluje chování a drbání v kožíšku. Mazlení si nevynucuje. Bude to krásný parapetní povaleč.

PRODÁN  / paní Kamila

Apolenka

Apolenka Ze staré školy, Cz
* 27.5.2017, kočka

Apolenka je pozorovatelka, nic jí nesmí uniknout. Nejraději ze všeho spí mamince za krkem, běhá a loví. Je to velmi aktivní kočička se kterou nikdy nebude nuda.

PRODÁNA

K odběru budou koťátka v srpnu/září 2017 ve věku minimálně 12 týdnů.

Veškeré testy obou rodičů na nemoci jsou negativní, vše Vám ráda ukážu při osobní návštěvě.

Každé koťátko bude mít očkovací průkaz, průkaz původu, kupní smlouvu. Bude řádně očkované a odčervené a socializované. Budou umět používat kočičí záchod.

Krmeny jsou granulkama Carnilove, konzervama Carny, Calibra a přemraženým masem.

Rodiče koťátek - vrh A

Matka - Johanka Gavaryl, CZ (BSHb24)
HCM - negativní, PKD - negativní, FeLV - negativní, FIV - negativní, krevní skupina B
*2015